انتشار تصویری از موبایل مقاوم بعدی سامسونگ که می تواند Xcover 5 باشد

انتشار تصویری از موبایل مقاوم بعدی سامسونگ که می تواند Xcover 5 باشد

به نظر می رسد سامسونگ برای عرضه یک اسمارت فون مقاوم دیگر آماده شده که ممکن است مدلی تحت برند Xcover یا Active باشد. اخیراً تصویری در فضای مجازی منتشر شده که بخش پشتی بدنه یک موبایل مقاوم (Rugged) از سامسونگ را به نمایش در می آورد؛ اما مشخص نیست که این موبایل متعلق به کدام یک از خانواده موبایل های سامسونگ است.

از آن جایی که برخلاف موبایل گلکسی اس 8 اکتیو، خبری از سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی نیست می توان حدس زد که این موبایل در واقع Xcover 5 نامیده خواهد شد. علاوه بر این، فلاش سه گانه LED هم روی پنل پشتی به چشم می خورد که مشخصه ای بیش از حد لوکس برای چنین موبایلی به حساب می آید؛ البته اگر واقعی فلاش سه گانه LED در کار باشد.

با توجه به زمان بندی انتشار این تصویر، می توان فرض را بر این نیز گذاشت که تصویر بالا به موبایل معرفی نشده گلکسی اس 9 اکتیو تعلق دارد، اما این موضوع اندکی دور از ذهن به نظر می رسد.

گفتنی است که به جز این تصویر، هیچ اطلاعات دیگری از موبایل مقاوم سامسونگ منتشر نشده و به همین خاطر احتمالاً باید چند هفته دیگر منتظر باقی بمانیم تا گزارش های بیشتری منتشر شود یا خود کره ای ها به صورت رسمی از دستگاه رونمایی کنند.

The post انتشار تصویری از موبایل مقاوم بعدی سامسونگ که می تواند Xcover 5 باشد appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *