اپل به دنبال توسعه هدفون های بی سیم است

اپل به دنبال توسعه هدفون های بی سیم است

مینگ چی -کو، تحلیلگر شناخته شده KGI در گزارشی مدعی جدید مدعی شده که اپل در حال توسعه هدفون های رو گوشی بی سیم است که احتمالا در سال جاری معرفی خواهند شد.

این کارشناس شناخته شده که در افشای اطلاعات محصولات اپل سابقه درخشانی دارد، مدعی شده که این هدفون های بی سیم طراحی خاصی داشته و در عین حال به نمونه های که این کمپانی از طریق زیر مجموعه Beats تولید می کند، شباهت هایی دارند.

منظور چی -کو از طراحی خاص مشخص نیست چرا که هدفون های رو گوشی در دو دسته با رویه باز و بسته قرا می گیرند و جدای از مواد به کار رفته و جنبه های زیبایی شناسی جزئی، از دو گوشی متصل به هم تشکیل شده اند.هدفون اپلیکی از دلایل سرمایه گذاری اپل در این زمینه موفقیت هایی است که این کمپانی از طریق عرضه مستقیم ایرپادهای بی سیم و بدون استفاده از برند Beats به دست آورده است.

بر اساس این گزارش اپل از قطعات ویژه ای برای بهینه سازی کیفیت صدا استفاده خواهد کرد که به افزایش قیمت نهایی منجر می شود. این تحلیلگر عقیده دارد که معرفی هدفون های مذکور در سال جاری میلادی ناممکن نیست.

علاوه بر مینگ چی-کو نشریه «بلومبرگ» نیز در گزارشی از توسعه نسل بعدی ایرپاد خبر داده بود که از قابلیت هایی مانند چیپ وایرلس بهبودیافته و امکان فعال سازی فرمان های صوتی با گفتن عبارت «Hey Siri» بهره خواهند برد.

The post اپل به دنبال توسعه هدفون های بی سیم است appeared first on دیجیاتو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *