هافبک تیم صربستان خوش شانس ترین فوتبالیست جهان

هافبک تیم صربستان خوش شانس ترین فوتبالیست جهان

تیم صربستان ، تیم فوتبال صربستان
تیم صربستانی پس از قهرمانی در یونان به بنفیکا پیوست و از سال ۲۰۱۳ تاکنون لیگ پرتغال را فتح کرده است.

خوش شانسی عجیب هافبک تیم صربستان

هافبک صربستانی در ۹ فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ های مختلف اروپایی را به دست آورده است. لیوبومیر فیصا افتخاراتی را کسب کرده است که کمتر بازیکنی در جهان به آن دست یافته است. هافبک صربستانی ۹ سال پیاپی توانست قهرمانی در لیگ های مختلف اروپایی را تجربه کند. آخرین تیمی که با آن جشن قهرمانی گرفت بنفیکا بود.تیم صربستان

تیم صربستان

فیصا سه سال (۲۰۱۱ – ۲۰۰۸) جام قهرمانی لیگ صربستان را به همراه پارتیزان بلگراد بالای سر برد. سپس به یونان رفت و با المپیاکوس در فصل های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ قهرمانی را تجربه کرد. هافبک صربستانی پس از آن به بنفیکا پیوست و از سال ۲۰۱۳ تاکنون لیگ پرتغال را فتح کرده است.

 

تیم صربستان

خوش شانس ترین فوتبالیست جهان کیست؟

او پیش از پیوستن به بنفیکا تنها ۱۰ بازی برای المپیاکوس انجام داده بود. فیصا درباره این موفقیت ها گفت:همیشه سعی می کنم که با تمام وجود بازی کنم. خیلی تمرین می کنم اما موفقیت تنها به یک بازیکن بستگی ندارد. در هر شرایط فیصا توانسته است در هشت سال اخیر مدال طلا کسب کند.

او ابتدا در تیم هایروک کولا، پا به توپ شد اما در ۱۹ سالگی به پارتیزان بلگراد، یکی از بزرگ ترین تیم های کشور پیوست و توانست در این تیم سه قهرمانی به دست آورد در آخرین فصل به خاطر آسیب دیدگی تنها دو بازی انجام داد.

هافبک صربستانی در لیگ یونان ۱۵ بازی انجام داد و توانست دو سال پیاپی قهرمانی در این کشور را تجربه کند. او سپس به پرتغال رفت، بنفیکا برای جذب این بازیکن ۴٫۵ میلیون هزینه کرد اما بازی چشم نوازی ارائه نداد و با این حال، بازیکن موثری بود. فیصا ۱۶ بازی در لیگ انجام داد که بنفیکا ۱۳ پیروزی در این دیدارها به دست آورد، سه بار متوقف شد و هیچ شکستی نخورد.

او در دومین فصل باز هم با آسیب دیدگی روبرو شد، ۲۸۲ روز از میادین دور بود و تنها توانست در پنج بازی با پیراهن تیم پرتغالی به میدان برود. فصل گذشته آسیب دیدگی های کمتری داشت و ۱۹ بازی در لیگ پرتغال انجام داد (۱۷ پیروزی، یک تساوی و یک شکست). او در فصلی که گذشت ۲۵ بار در لیگ پرتغال بازی کرد.

منبع : ایسنا/ی

نوشته هافبک تیم صربستان خوش شانس ترین فوتبالیست جهان اولین بار در دانلود آهنگ. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *